YARDIM

Nasıl Üye Olabilirim?

Ekranın üst köşesinde yer alan "Kayıt Ol" menüsüne tıkladıktan sonra dilediğiniz üyelik paketini seçerek ve gerekli bilgileri girereksistemi kullanmaya başlayabilirsiniz.

Üye Olduğumda İhaleleri Ne Zaman Görebilirim?

"Kayıt Ol" menüsünden bilgilerinizi ve kullanmak istediğiniz paketi seçtiğinizde kredi kartınız ile ödeme yapmanız durumunda, aynı anda sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz. Ödemenizi banka havalesi ile yapmayı tercih ettiyseniz, ödeme gerçekleştirildikten sistemi sonra firmamıza müşteri hizmetleri numaramız üzerinden ulaşarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Üyelik Paketlerini Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Kullanmak istediğiniz üyelik paketinin içeriğini inceleyip, ihtiyaçlarınız ve talep ettiğiniz kolaylıklara göre kendinize en uygun paketi seçmeniz mümkündür.

Üyelik Paketimi Bir Üst Paket İle Değiştirebilir miyim?

Evet, üyeliğiniz süresince dilediğiniz her an paketinizi bir üst pakete çevirebilirsiniz. Sistem aradaki fiyat farkını üyeliğinizin kalan gününü dikkate alarak otomatik olarak hesaplayarak size belirtecektir.

Kredi Kartı İle Ödeme Yapmak Güvenli Midir?

ekap.co, SSL ve PCI DSS güvenlik sertifikaları üzerinden tahsilat işlemlerini gerçekleştirmektedir. Türkiye'nin en büyük veri merkezlerinden birinde bulunan altyapımız, yine ülkemizin önde gelen e-ticaret güvenlik hizmetlerinden yararlanmaktadır. Alternatif olarak havale ve EFT ile kayıt olma seçeneğiniz bulunmaktadır.

Hangi Kredi Kartı İle Ödeme Yapabilirim?

Sahip olduğunuz herhangi bir kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Hangi İhale İlanlarını Görebilirim?

Kamu İhale Kurumu ile onlarca farklı kurumun kendi sayfalarında yayınladıkları bütün ihaleleri sistem üzerinden takip edebilirsiniz.

Bir Günde Kaç İhale İnceleyebilirim?

Üyelik paketiniz ne olursa olsun sisteme giriş yaparak, istediğiniz kadar ihaleyi inceleyebilir ve dokümanlarını indirebilirsiniz.

İlansız İhaleleri Görebilir Miyim?

Evet, ilansız olarak yapılan ihaleleri de sistem üzerinde görebilirsiniz. Diğerlerinden farklı olarak bu ihalelere ait bilgiler kısıtlı olmakla birlikte, ihaleyi yapan kurumun bilgileri ve ihalenin konusunu görmeniz mümkündür.

İhale Dokümanlarını Nasıl İndirebilirim?

Sistem üzerinde listenen bir ihalenin başlığına tıklayarak, ihale detaylarını görebilirsiniz. Aynı sayfa üzerinde tab menüde yer alan döküman e şartnameler sekmesine tıklayarak bu ihaleye ait tüm dökümanları liste olarak görüntüleyebilir tek tek yada topluca indirebilirsiniz. Sistemimizde güvenlik kodu ve zip dosyaları gibi zamanınızı çalan angarya işlemlerle uğraşmazsınız.

Dinamik Patron Raporu Nedir?

"İhale Raporu" her gün yayınlanan yüzlerce ihale arasından üyelik paketinize göre belirtebileceğiniz tercihler doğrultusunda yayınlanmış ihalelerin size özel olarak listelenmesidir. Hazırlanan bu liste eposta adresinize her günün sonunda ulaştırılır.

Sektör Bazlı İhale Raporu Nedir?

Belirlediğiniz sektörlerde/kategorilerde o gün içinde yayınlanmış ihale ilanlarından oluşan İhale Raporu'dur. Örneğin, "İnşaat İhaleleri"nden oluşan bir rapor seçmeniz durumunda, gün içinde yayınlanan yüzlerce ihaleden arasından, inşaat sektörüyle ilgili olan ihaleler listelenerek, size eposta ile bildirilecektir. Kurum Bazlı İhale Raporu Nedir? Gün içinde yayınlanan yüzlerce ihale içinden seçtiğiniz kurum yada kurumların yayınladıkları ihalelerin listelendiği "İhale Raporu"dur. Örneğin "Adalet Bakanlığı"nı seçtiyseniz, sadece bu kurum ve bağlı kurumlar tarafından o gün yayınlanan ihale ilanları size liste halinde sunulur.

Anahtar Kelime Servisi Nedir?

O gün yayınlanan ihaleler arasından belirlediğiniz kelimelerin yer aldığı ihalelerin listelendiği "İhale Raporu"dur. Örneğin, "Rulman" kelimesini seçtiyseniz, gün içinde yayınlanan ihaleler içinde, ihale metninde "rulman" kelimesi geçen ihaleler size özel olarak listelenir ve eposta ile gönderilir.

Ajanda Hizmeti Ne Demektir?

Ajanda hizmeti basit ifade ile ihale ilanları için geliştirilmiş bir takip sistemidir. İlgilendiğiniz bir ihaleyi Ajanda'nıza ekleyerek, bu ihale ile ilgili düzeltme ve iptal gibi tüm değişiklikleri takip edebilir ve ihale sonuçlandığında kimin kazandığını görebilirsiniz. Ayrıca, Ajanda'nıza eklediğiniz bir ihalenin tarihi yaklaştığında sistem tarafından otomatikman uyarılır ve ihale tarihini kaçırma gibi bir sorunla karşılaşmazsınız.

Cep Telefonumu Neden Kaydetmeliyim?

İhale Alarmı Hizmeti kapsamında SMS ile bilgilendirilme hizmet alıyorsanız, sistem ilgili SMS'leri belirttiğiniz cep telefonu numarasına gönderecektir. Yazmamanız yada yanlış yazmanız durumunda SMS bilgilendirme hizmetinden faydalanamazsınız.

Yardım Bölümünde Yer Almayan Sorularım İçin;

Merak ettiğiniz her konu için sorunuzu destek@ekap.com.tr adresine eposta gönderebilir, 0850 800 1393 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.